&

 


Гордість Земляцтва

 

 

Творчі конкурси


  

Запрошуємо до наших лав


 

 

Зворотній зв'язок


 

 

Скарбничка мудрості  Афоризми

I мудрий часто спотикається. Григорій СКОВОРОДА

 

 
 

Главная » Проекти і можливості


Можливості допомоги землякам в м. Києві


 
Медичні показники:

захворювання рухомо-опорного апарату; захворювання судин; нервові захворювання.

Лікувальні заклади – єдині в світі, які використовують термальну воду гідрогено – карбонатно – сульфатно – натрієвого типу зі значним вмістом мінералів,  радону, з температурою 410С.- недвижимость в курортном городе Теплице, Чехия;

А також:  - придбання нерухомості у курортному місті Тепліце; - регістрація фірм в Чехії та їх обслуговування; - консультації в області імміграції, допомога в оформлені ВНП та ПМЖ в Чехії.

 
 
 
Інститут репродуктивної медицини в м. Києві.
 
Клініка репродуктивних технологій міжнародного рівня, яка була заснована у 1994 році.
В клініці працюють досвідчені фахівці. Клініка має сучасне обладнання та є однією з провідних в Україні. Клініка допомагає пацієнтам подолати проблему безпліддя та народити здорову дитину.
 
 

·   консультації з проблем безпліддя

· інсемінація сперміями чоловіка (ІСЧ), донора (ІСД)

·  запліднення ін вітро (ЗІВ)

·наукові розробки, апробація та впровадження в практику нових прогресивних методів діагностики і лікування всіх форм безпліддя

·контрацепція і консультативна діяльність з планування сім’ї та регулювання народжуваності

·  збереження генофонду сімї і генофонду народу України.

 

 
Міні – готель в м. Києві

Якщо потрібно зупинитися на декілька днів, до ваших послуг недорогий приватний готель - затишні кімнати укомплектовані всім необхідним для проживання 3-х, 4-х і 5-ти осіб у кожній. Кухня, туалети та душові кабіни загального користування розташовані на першому поверсі. Кухня укомплектована 4-ма газовими плитами і холодильником. У розпорядженні гостей безкоштовний Wi-Fi.  Будівля знаходиться під охороною.
     

Холтерівське обстеження ЕКГ

Холтер ЕКГ — це знайома всім електрокардіограма, що відрізняється тим, що протягом 24 годин відстежує стан пацієнта. За допомогою невеликого апарат. Через добу дані з цього апарата знімаються і після розшифровуються на комп’ютері.
Цей метод діагностики пропонується лікарями для безперервного моніторингу серцевої діяльності пацієнта.
Сьогодні Холтер моніторування — діагностика, під час якої здійснюється добова запис електрокардіограми, для чого використовується невеликий реєстратор. Саме цей прилад передає зареєстровані дані ЕКГ на комп’ютер протягом доби. Дані обробляються за допомогою спеціальної програми, що дозволяє кардіолога виявити різні види аритмії, а також напади стенокардії.Діагностику Холтер радять пройти всім пацієнтам, хто скаржиться на серцебиття і часті збої в роботі серця.

 


 


 

Медична допомога в м. Києві.

Також, за необхідності лікування або консультації в Інституті кардіології ім. М.Д.Стражеско або в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова (при відсутності направлення від лікуючого лікаря) земляцтво може запропонувати лікаря-координатора, який зарезервує місце, домовиться, зустріне й спочатку розміщує в лікарню відновного лікування, де хворий пройде обстеження (до 5-ти днів). Вже потім, за необхідності, лікар направить на консультацію або госпіталізацію в необхідний інститут. 

  

Юридична допомога

   Ви отримаєте інформацію, юридичні послуги, адвокатська діяльність правозахисної компанії.
 

 

Нотаріальна допомога

Приватний нотаріус. Послуги: оформлення документів відповідно до чинного законодавства України; засвідчення угод (купівля-продаж, іпотека, рента, позика, міна, дарування тощо), справжності підпису на документах (установчих документах, банківських...
 

 
 

Комп'ютерна підтримка.
 
   Розробка та виготовлення сайту,
 Інтернет сторінки, відкриття електронної пошти,
сканування документів, ксерокопіювання. 

26.06.2019 

Привітання

 

 

новини

 

ДОПОМОЖІТЬ ЗЕМЛЯКАМ

 

 

 

реклама